Logo Loading

HAKKIMIZDA

15

Yıllık Tecrübe

Kek, Bisküvi, Çikolata ve Gofret

FMCG TRADE GIDA LTD.ŞTİ atıştırmalık grubunda kek, bisküvi, çikolata ve gofret kategorilerinde 15 yıllık tecrübeye sahiptir. 2018 yılında bu tecrübeyi kurduğu şirket ile her gün yeni ülkelerde yeni iş ortakları aracılığı ile son tüketiciye sunmaktadır. NUKKA markası ile faaliyetine devam etmekte olan FMCG TRADE GIDA LTD.ŞTİ. şirketi bölgesel satış kanallarındaki tecrübesi ile tüm iş ortaklarının beklentilerini tanımlayıp uzun ve küresel perspektiflerle uyum içinde pazara özel ürünleri hazırlayıp satışa sunmaktadır.  Yenilikçi ürün ve hizmetler sunmak için iş ortaklarımızla birlikte her zaman bir adım öteye giderken, ilham verici ve tatmin edici bir çalışma ortamı sağlamaktadır. NUKKA markası ile bölgesel pazarlardaki raflarda yerini alarak mutluluk kaynağı olmaya devam etmektedir. 

Sahip olduğumuz inanç ve azimle inovatif düşünce, yenilikçi yaklaşım, hızlı ve genç dinamik kadrosuyla karar alma ve uygulama süreçlerini en aza indirgeyerek dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. 

Geniş ürün yelpazesi ve bölgesel tecrübesi sayesinde ihracat yaptığı ülkelerdeki pazarlarda değer zincirlerine uygun ürünlerle değerli iş ortaklarına kaliteli ürünleri sunarken, karlılık ve hizmet kalitesi farklılaşarak iş ortaklarını memnun etmektedir.

Üretim süreçlerini ham madde tedarikinden nihai tüketici raflarına kadar tüm yasal yönetmelik ve diğer yükümlülükleri yerine getirerek tamamlamakta ve tüketici sağlığını her şeyden üstün tutarak kalite standartlarından hiçbir şekilde ödün vermeden toplam kalite yönetimini önemsemektedir.

tr_TRTürkçe
en_USEnglish tr_TRTürkçe